LukyFoto Tour


Plánujete se na jaře vyfotit u fotografa? Chcete využít několika dalších výhod? Přijedu do vašeho města a neplatíte nic za dopravu a navíc máte spousty výhod oproti běžným balíčkům focení.

Na jaře plánuji tyto města/lokality:

24.duben – Hranice na Moravě – park sady Čs legií

25.duben – Lipník nad Bečvou – Zámecký park

1.květen – Přerov – městský park Michalov

2.květen – Holešov – Zámecký park

termín bude upřesněn – Olomouc – Bezručovy sady

termín bude upřesněn – Kroměříž – Podzámecká zahrada

termín bude upřesněn – Prostějov – Smetanovy sady

Focení se koná vždy pokud nebude předpovídán déšť (na to bych den předem upozornil)

Jak si focení ve vašem městě rezervovat?

Pokud si přejete focení rezervovat, kontaktujte mě na mobil 775271611 nebo na email lukyfoto@lukyfoto.cz a já vám zašlu na výběr ze dvou možných časů.

Kolik vás focení vyjde?

Cena za focení v délce cca 30-40 minut je 1500Kč. Cena 1500Kč obsahuje: dopravu v uvedený termín na místo focení, zpracování, retuše a předání cca 40 – 60 upravených fotografií na dřevěném dárkovém flash disku, na kterém budete mít uloženy všechny fotografie jak barevné, černobílé tak i v sépia odstínu (takže každá fotka bude 3x), výtisk 5kusů fotografií o rozměru 13x18cm (fotografie vybere fotograf), poštovné na vámi uvedenou adresu (pouze Česká pošta) nebo možné osobní vyzvednutí na provozovně LukyFoto. Vystavenou fakturu zaplatíte na firemní účet do 1 týdne od vystavení.

Jak bude fotografování probíhat?

Na domluveném místě a čase se musíme přesně sejít. Na každé focení je přesně 45minut. Nejdříve se sepíše smlouva, kde bude vaše uvedená adresa a kam následně fotografie zašlu. Potom následuje focení, celou dobu vás budu navádět co máte dělat. Nemusíte se focení vůbec bát. Celé to bude koordinované a naplánované =o) Uděláme malý okruh parkem. Vše se musí stihnout do 45minut. Poté ihned fotím další. Proto uvádím čas focení 30-40 minut. Počet lidí není při focení omezen ale vždy doporučuji maximálně jednu rodinu. Můžou se fotit i jednotlivci a můžete brát i své mazlíčky. Tentýž nebo druhý den dorazí faktura, v případě platby na účet máte na zaplacení přesně týden. Platba je možná i v hotovosti na místě focení. Zpracování fotografií trvá obvykle maximálně 7 pracovních dní. Před odesláním vás budu informovat emailem nebo sms.