Fotoateliér


VÁNOČNÍ FOCENÍ V ATELIÉRU LUKYFOTO

Jeden z nejvybavenějších ateliérů na focení – Fotoateliér LukyFoto se nachází na adrese Soběchleby 224 a je to jen cca 20minutek autem od Přerova.

Pro ty, co cestují automobilem je možnost parkování přímo před fotoateliérem. Na konci slepé ulice vpravo u vjezdu do garáže je drobné parkoviště určené pro návštěvníky. Pokud bude obsazené nebojte se parkovat přímo u vjezdu do garáže.

Vánoce 2021

Zbývají poslední dva volné dny na rezervace vánočního focení a to víkend 18.12 a 19.12.

Pro rezervace na tyto termíny a volné časy na tyto dny mi pište na email lukyfoto@lukyfoto.cz , facebook https://facebook.com/lukyfoto.cz/ nebo insta https://www.instagram.com/lukyfoto.cz/

Vánoční focení probíhá od 1.listopadu do 19.prosince, online rezervace zde na stránkách.

Tento rok si pro vás fotograf LukyFoto připravil na Vánoce spoustu novinek. Ateliér je vánočně vyzdoben. Vánoční výzdoba je laděna do přírodních barev. Opět si můžete vybrat ze 4 základních foto pozadí – bílé, hnědé, černé a šedé. Na tyto foto pozadí se následně poskládají vánoční rekvizity. Další možností je i využití dvou grafických vánočních foto pozadí. U Vánočního focení je samozřejmostí mít i „nevánoční“ fotky. Proto se vždy začíná bez vánočních rekvizit které jsou přidány v druhé půlce focení.

Ukázka možností barev a Vánočních rekvizit

Ukázka grafického fotopozadí

O své zdraví se bát nemusíte, fotoateliér je neustále dezinfikován ionizační čističkou vzduchu, mezi fotografováním jsou dostatečné pauzy aby se stihlo vyvětrat. Případná dezinfekce na ruce je zajištěna.

A jak vánoční fotografování probíhá? Po příchodu do ateliéru se nachystá jednobarevné foto pozadí dle vašeho výběru na kterém se budete fotit a cca v polovině focení se přidá grafické foto pozadí a vánoční rekvizity. Takže nebudete mít jen vánoční fotky ale i fotky, které můžete využívat celoročně.

A jak výsledné fotky dostanete a kolik to bude stát? Fotografování v ateliéru trvá cca 30 minut za které se nafotí spousta fotografií. Všechny hezké vám fotograf sám vybere a zpracuje. Z focení předá 40-70 upravených fotografií. Všechny tyto fotografie dostanete na krásném dřevěném flashdisku s logem LukyFoto a dále dostanete 5ks tištěných fotografií 13x18cm. Cílem fotografa LukyFoto je předat co nejrychleji a co nejvíce krásných fotek za tu nejlepší cenu, která je 1500Kč

Stihne fotograf LukyFoto udělat fotografie do vánoc? Ano, všechny co budu fotit stihnu zpracovat v co nejrychlejším čase a fotky budou připraveny k předání nejpozději do 1 týdne od focení.

Jak se na focení připravit a co si nachystat:

Délka focení v ateliéru je max 30min + 15min přípravy (nachystání vybraného fotopozadí, převlékání atd)

Do ateliéru prosím přijíždějte plus mínus na domluvený čas. Může se stát, že se někdo bude fotit před vámi nebo po vás.

Na výběr si můžete zvolit několik foto-pozadí, obvykle šedé, černé, bílé a hnědé.

Před příchodem do ateliéru doporučuji si nachystat účes, oblečení, makeup atd., prostě tak jak se cítíte nejlépe. Oblečení zvolte takové, ve kterém si sami připadáte nejlépe. Možnost je i barevného sladění partnerů, miminek atd. Ve fotoateliéru je zakázáno chodit v použitých botách. Chodí se po fotografickém plátně, proto si vezměte i hezké ponožky nebo se můžete fotit i bez ponožek =o)

Během focení v ateliéru, je možné převlékání oblečení ve vedlejší místnosti nebo v ateliéru.

Ateliér je vybavený spoustou rekvizit, ale pokud máte nějaké svoje, klidně je můžete donést.

Během celé doby focení vás bude fotograf koordinovat. Nemusíte se tedy bát, že nebudete vědět co máte dělat. Pokud budete mít svůj nápad, určitě se ho nebojte říct. Čím více pozic a nápadů, tím více hezkých fotek =o)

V případě focení miminek nechávám manipulaci s dětmi na rodičích, ale vždy řeknu jak a kam miminko položit =o) i pro miminka mám spoustu rekvizit (oblečky zatím k dispozici nejsou)

Předání fotografií je na dárkovém dřevěném flash disku s logem fotografa.

Během jednoho 30ti minutového focení se stihne nafotit obvykle několik set fotografií. Po výběru těch nejlepších, které vybírá fotograf, jsou tyto fotografie všechny upraveny do stejné kvality a nahrány na flash disk

Navíc jako bonus dostanete všechny fotografie i v černobílé a sépia barvě.

Počet fotografií, které dostanete upravené na flash disku není nikdy stejný. Záleží kolik je pěkných a použitelných (často bývá problém s malými dětmi, které málo kdy spolupracují). Obvykle se počet upravených (neretušovaných) fotografií pohybuje okolo 40 – 70 fotek za půl hodinky focení (může být ale i méně nebo více)

Platba za focení v ateliéru probíhá vždy až po předání hotových fotografií. Nikdy neplatíte předem nebo v den focení.

Po předání hotových fotografií si můžete vybrat až 5 fotografií, které chcete vyretušovat. Tyto fotografie vám budou zaslány v elektronické podobě a plné velikosti na email, Facebook Messenger atd.

Jelikož se každý těší na výsledné fotografie, tak zpracování a předání fotek se snažím oproti konkurenci dosáhnout co nejrychleji. Na stránkách uvádím do jednoho týdne od focení ale většinou je tento čas mnohem kratší někdy dokonce do druhé dne od focení.