Svatby


Hledáte fotografa na svou svatbu? Zkuste LukyFoto (fotograf Lukáš Chadim)

A proč zvolit LukyFoto? Tady je pár důvodů =o)

Svatby fotím již od roku 2013. Za tu dobu mám nafoceno desítky svateb. Díky zkušenostem z focení svateb se nemusíte bát o to, že bych vám nějak narušil váš den. Snažím se o to, abych co nejméně zasahoval do vaší organizace svatby. Ale pokud je potřeba tak moc rád se vším pomohu a poradím =o)

Fotografuji na jedny z nejlepších (fullframe) bezzrcadlovek na světě. Samozřejmostí jsou i světelné objektivy. Během celého dne převážné nosím u sebe dva foťáky (každý s jiným objektivem) abych mohl zachytit důležité momenty ve správný čas, tak aby byly výsledné fotografie na profesionální úrovni.

Během celého dne focení jsem k dispozici pro všechny hosty. Takže pokud je čas, jsem moc rád, když mohu i hostům nebo jejich dětem udělat krásné profesionální fotky.

Na svatby nabízím i možnost pronájmu samoobslužného dotykového fotokoutku. Pokud si zvolíte balíček na focení „Profi“ vyjde vás celodenní focení svatby včetně celodenního pronájmu fotokoutku s tiskem fotografií na jen 23tis Kč. Více informací se dozvíte na osobní schůzce. Tato cena je mnohem nižší než pronájem samotného fotokoutku kde je cena za 2hodiny 7000Kč

Snad jako jediný fotograf vám ještě vytvořím krátké video z fotografií. To je samozřejmě vždy v ceně balíčku. Pokud tedy nemáte kameramana, je to další velké plus =o)

Svatební fotograf Hranice

Fotografie vám předám v krásné dřevěné dárkové krabičce, včetně dřevěného flash disku s vyrytým logem fotografa. Dále dostanete i základní balíček tištěných fotografií (tištěno na profesionální termosublimační tiskárně). Všechny fotografie uložené na flash disku dostanete nejen v barevném provedení ale také v černobílém a sépia odstínu.

Před svatbou dělám osobní nezávaznou schůzku, na které vám vše ohledně focení popovídám, odprezentuji mou práci, popřípadě mohu i pomoci s organizací svatby. Po schůzce se můžete rozhodnout zda využijete mé služby fotografa. Jezdím po celé ČR ale i do zahraničí. Navíc máte v balíčku focení 100km dopravy v ceně.

Možnost online rezervace vaší svatby na stránkách LukyFoto. Tato rezervace je nezávazná, platná 14 dní od rezervace. po uhrazení zálohy se stává rezervace závazná a platná. Vždy sepisuji před svatbou smlouvu, ve které se zavazuji k focení vaší svatby a předání autorských práv k užívání fotografií.

Každá svatba je originál a jsem vždy moc rád, že ji mohu trávit s vámi a učit se dál a dál nové věci. To bylo jen pár důvodů proč zvolit LukyFoto. A proto věřím, že i vy si mě zvolíte jako svého fotografa a tím mi pomůžete stát se zas o kousek lepším fotografem =o)