Svatby


Hledáte fotografa na svou svatbu? Zkuste LukyFoto (fotograf Lukáš Chadim)

A proč zvolit právě mě? Tady je pár důvodů =o)

Svatby fotím již od roku 2013. Za tu dobu mám nafoceno desítky svateb. Díky zkušenostem z focení svateb se nemusíte bát o to, že bych vám nějak narušil váš den. Snažím se o to, abych co nejméně zasahoval do vaší organizace svatby. Ale pokud je potřeba tak moc rád se vším pomohu a poradím =o)

Fotografuji na jedny z nejlepších (fullframe) zrcadlovek na trhu. Samozřejmostí jsou i světelné objektivy. Během celého dne převážné nosím u sebe dvě zrcadlovky (každou s jiným objektivem) abych mohl zachytit důležité momenty ve správný čas, tak aby byly výsledné fotografie na profesionální úrovni.

Během celého dne focení jsem k dispozici pro všechny hosty. Takže pokud je čas, jsem moc rád, když mohu i hostům nebo jejich dětem udělat krásné profesionální fotky.

Na svatby nabízím i možnost pronájmu fotokoutku. Pokud mě máte zaplaceného jako fotografa vaší svatby, tak fotokoutek v případě zájmu máte po celou mou přítomnost za zlomek původní ceny.

Snad jako jediný fotograf vám ještě vytvořím krátké video z fotografií. To je samozřejmě vždy v ceně balíčku. Pokud tedy nemáte kameramana, je to další velké plus =o)

Fotografie vám předám v krásné dřevěné dárkové krabičce, včetně dřevěného flash disku s vyrytým logem fotografa. Dále dostanete i základní balíček tištěných fotografií (tištěno na profesionální termosublimační tiskárně). Všechny fotografie uložené na flash disku dostanete nejen v barevném provedení ale také v černobílém a sépia odstínu.

Před svatbou dělám osobní nezávaznou schůzku, na které vám vše ohledně focení popovídám, odprezentuji mou práci, popřípadě mohu i pomoci s organizací svatby. Po schůzce se můžete rozhodnout zda využijete mé služby fotografa. Jezdím po celé ČR ale i do zahraničí. Navíc máte v balíčku focení 100km dopravy v ceně.

Možnost online rezervace vaší svatby na stránkách LukyFoto. Tato rezervace je nezávazná, platná 14 dní od rezervace. po uhrazení zálohy se stává rezervace závazná a platná. Vždy sepisuji před svatbou smlouvu, ve které se zavazuji k focení vaší svatby a předání autorských práv k užívání fotografií.

Každá svatba je originál a jsem vždy moc rád, že ji mohu trávit s vámi a učit se dál a dál nové věci. To bylo jen pár důvodů proč zvolit LukyFoto. A proto věřím, že i vy si mě zvolíte jako svého fotografa a tím mi pomůžete stát se zas o kousek lepším fotografem =o)