Fotokoutek / FotoBudka


Proč zvolit fotokoutek / fotobudku od LukyFoto?

Foto budkaSvatební fotokoutek

Ukázka fotokoutku

Jedním z důvodů, proč vybrat fotokoutek LukyFoto je kvalitní a rychlé zpracování tištěných fotografií. Tisk probíhá na velmi kvalitní termosublimační foto-tiskárně, která garantuje životnost a stálost barev více jak 100 let.

Další možností je zaslání fotky v elektronické podobě, například na email. Všechny fotografie se zasílají i na “ cloudové uložiště „, takže když máte fotokoutek na oslavě, stačí si zaslat jen jednu fotku na email. Ostatní fotky uvidíte online na odkazu, který budete mít ve svém emailu. Toto je vhodné třeba na oslavy, svatby a rodinné akce kde se všichni znají.

Foto-koutek LukyFoto je jediný svého druhu na světě. Nikde nenajdete stejný. Sám jsem si fotokoutek navrhl a nechal si ho vyrobit. V roce 2023 proběhla modernizace fotobudky, nyní má efektní nasvícení a spousta dalších vylepšení.

Možnost vložení loga například vaší firmy nebo textu do fotografie.

Fotokoutek je velmi jednoduchý na ovládání. Ovládá se pomocí dotykového displeje. Ovládání probíhá ve třech krocích: dotknout se obrazovky, počkat pár vteřinek než vás fotokoutek vyfotí a vytisknout fotografii. Ovládání zvládne opravdu každý. Pronájem fotokoutku je samozřejmě i s obsluhou, která tyto kroky provádí za vás. Popřípadě poradí jak je lepší se vyfotit =o)

Luky-Fotokoutek má k dispozici veliké množství rekvizit. Jsou jich opravdu stovky. Všechny rekvizity jsou k dispozici. Nedělím je do žádných balíčků, můžete si sami vybrat, které chcete použít. Z 99% není prostor tak veliký aby se dali využít všechny rekvizity.

Můžete si vybrat i z několika fotografických pozadí, která se neustále snažím rozšiřovat o nové druhy.

Asi tou největší výhodou fotokoutku LukyFoto je, že patří mezi nejlevnější v ČR. Snažím se nabídnout co nejlepší služby za pokud možno co nejnižší cenu. A přitom být jedinečný, originální a mít to nejkvalitnější vybavení.

S fotokoutkem za vámi přijedu kdekoliv. Doprava do 50km od místa bydliště je zahrnuta v ceně (kilometry se počítají tam i zpět)

Rychlost tisku fotografií je až 250 fotek o rozměru 10x15cm za hodinu. S fotkoutkem se dá během hodiny nafotit až 100 fotografií. V ceně je vždy neomezený počet výtisků fotografií (omezeno pouze dobou focení) například za dvě hodiny to může být až 500 vytisknutých fotografií.

Možnost nezávazné online rezervace fotokoutku na stránkách LukyFoto s platností 14 dní. Po uhrazení zálohy je rezervace závazná. Samozřejmostí je sepsání smlouvy a převod vlastnického autorského práva fotografií.

Fotografie dostanete nejen v tištěné podobě, ale také je možnost zaslání na váš email a na cloudovém úložišti.

To je jen pár výhod, které nabízí LukyFoto. Pokud vás to nepřesvědčilo nebo stále přemýšlíte a nejste si 100% jisti, můžete se po dohodě přijet na fotokoutek podívat a vyzkoušet si ho na vlastní kůži =o) moc rád vám předvedu všechny funkce fotokoutku.

Rekvizity:

Přesný seznam rekvizit nemám k dispozici, protože se seznam neustále rozšiřuje nebo se nějaké rekvizity poničí, ztratí atd. Proto uvádím alespoň přibližný popis rekvizit.

Mezi hlavní rekvizity patří dřevěné destičky s vtipnými hlášky, destičky jsou různých tvarů a velikostí. Těchto destiček je k dispozici několik desítek. Dále jsou v nabídce nabídce klobouky dámské, pánské, kovbojské, pirátské, dále různé paruky 5ks, karnevalové masky, pirátská páska přes oko, dřevěné meče, dřevená sekera, vidle, čarodějnická košťata a čarodějnické klobouky, čarodějnický nos, různé nože, různé zaječí ouška, vtipné velké i malé brýle, brýle s nosem, retro brýle, letecké brýle, vousy černé a zrzavé, princeznovské korunky, různé čelenky, maska anonymous, maska frankensteins, maska mrtvé nevěsty, maska vřískot, halloweenské masky, čertovské rohy, čepice a spousta vtipných hlášek a různých papírových rekvizit. Samozřejmě, že se jedná jen o malý výčet toho, co mám k dispozici.

Fotografická pozadí:

Na výběr jsou aktuálně tyto fotopozadí:

1. Srdce na prknech

2. Dekor

3. Stodola

4. Školní tabule

5. LOVE

7. Glitry

8. Abstrakt

9. Pink Flower

10. Tmavé desky

11. Zlatý závěs

12. Love Heart Bokeh

13. Glitter Heart

14. Graffiti

15. Dřevěná prkna

16. Vánoce – hvězdy

17. Vánoce – perníčky

18. Šedé pozadí

19. Černé pozadí

20. Bílé pozadí