Sýpka u Tesařů


Sýpka u Tesařů

Rok 2024 je již plně obsazen

REZERVACE A KONTAKT JSOU NA KONCI TÉTO STRÁNKY

Hledáte krásné místo pro vaší svatbu? Sýpka u Tesařů je jedním z nejkrásnějších míst pro vaší svatbu. Nachází se v obci Dolní Nětčice (cca 20km od Přerova)

Místo je vhodné i pro větší svatby. Svatby se konají v prvním patře. V prvním patře naleznete také bar, taneční parket a spoustu dalšího místa, které můžete využít podle sebe jako například dětský koutek, pánský koutek, fotokoutek a mnoho dalšího. Sýpka je vybavena krásným osvětlením, k dispozici je spousta stolů a židlí.

V přízemí naleznete toalety, druhý bar, posezení pro hosty atd. Přízemí je v roce 2023 nově rekonstruováno a na svatební sezonu bude připraveno. Více informací o přízemí bude doplněno.

K Sýpce patří také velká pravidelně udržovaná zahrada se spoustou krásných zákoutí. Na zahradě se může konat svatební obřad. Zahrada také může poskytnou prostor na portrétové focení novomanželů ale cca 3minuty autem jsou krásné rybníky s rákosím, vhodné jako ideální místo na focení.

U nás platíte jen za pronájem prostor a vybavení. Občerstvení i nápoje si každý zařizuje sám. Při schůzce vám moc rádi poradíme s cateringem atd. Neplatíte žádné kolkovné, vlastního alkoholu si můžete vzít kolik chcete.

Jedna z velkých výhod je konání jen jedné svatby v týdnu, takže se nemůže stát, že by před vámi nebo po vás měl svatbu někdo jiný. Pronájem je obvykle od čtvrtka do neděle. Máte tedy dostatek času na přípravu i úklid. V den konání svatby je pouze nutné zajistit noční klid od 22h a ukončení hudby nejpozději v 1h ráno jelikož je sýpka na kraji vesnice a v okolí jsou rodinné domy. V roce 2023 navíc probíhá odhlučnění sýpky (protihlukové stěny, otočení vnitřního uspořádání atd), také je striktně zakázáno odpalovat jakékoliv ohňostroje.

V případě chladného počasí je sýpka vybavena výkonnými plynovými ohřívači, plynové bomby si musí nájemci opatřit popřípadě jsou k zapůjčení za poplatek.

Výhoda pro svatebčany od LukyFoto je 10% sleva na focení svatby v Sýpce u Tesařů.

Kontakt:

Kateřina Tesařová mobil 725956818 nebo email: radimtesinoo@seznam.cz

Doporučujeme si domluvit schůzku a prostory si před rezervací prohlédnout.

Rádi spolupracujeme:

fotograf LukyFoto
DJ Pavel Humplik

Rezervace:

pro rezervace použijte tuto stránku: https://www.lukyfoto.cz/sypka-u-tesaru/rezervace-sypky/